Rafet el roman mp3 dinle. Rafet El Roman Unuturum Elbet 2018 single mp3 indir 2019-01-31

Rafet el roman mp3 dinle Rating: 6,5/10 168 reviews

rafet el roman sarkilari dinle indir

rafet el roman mp3 dinle

Rafet El Roman'ın tüm şarkılarını sitemizde bulabilirsiniz. Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Eğer Rafet El Romanın seçilen Son Mektup müzik parçasını beğendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz. Sanatçı : Kategori : Albüm : Şarkı : Seni Seviyorum Toplam : 30 indirme. En güzel Rafet El Roman şarkıları hemen üstteki playlistte sizlerle.


Next

Rafet El Roman Free Mp3 Download

rafet el roman mp3 dinle

Eğer Rafet El Romanın seçilen Unuturum Elbet feat. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Yerli, Yabancı, Kürtçe, Azerice ve aklınıza gelebilecek her türlü müzik tarzında şarkıları sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Derya müzik parçasını beğendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.

Next

RAFET EL ROMAN'IN EN İYİ 35 ŞARKISI

rafet el roman mp3 dinle

Faq Şarkını nasıl indire bilirim? Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir download işaresi yazılan butona tıklamak yeterlidir. Faq Şarkını nasıl indire bilirim?. Etiketler : Rafet El Roman Seni Seviyorum Mp3 İndir dur. Ancak kendi tabiri ile her zaman müzik kafasında önemli bir yer edinmiştir. Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Rafet El Roman'ın En Sevilen Şarkıları feat Sinem-Seni Seviyorum Seni Seviyorum Özledim Bana Sen Lazımsın Kumral Bomba feat Ezo-Kalbine Sürgün Yalancı Şahidim Senden Sonra Adımla Seslendi En Güzel Şey Yaşamak. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Next

Rafet El Roman ft Derya

rafet el roman mp3 dinle

Rafet El Roman Unuturum Elbet 2018 single mp3 indir Rafet El Roman Unuturum Elbet 2018 single mp3 indirme dinleme sitesi farkıyla. Sorma Neden şarkısı ile kısa süre içerisinde büyük bir popülerlik yakalamış ve kendine has müzik tarzı ile genelde slow şarkıları ile beğeni toplamıştır. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir download işaresi yazılan butona tıklamak yeterlidir. Eğer Rafet El Roman Dinlemekten keyif alıyorsanız, veya burada dinlediğiniz şarkılarını beğendiyseniz, internetsiz ortamlarda da sevdiğiniz müzikleri dinlemeye devam edebilmek için, ve kalite olarak %100'ü elde etmek için, sanatçının orijinal albümlerini satın almayı ihmal etmeyin. Hit : 195 Boyut : 3. Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Derya Unuturum Elbet Şarkı sözü Denize ay vurmuş bana ne Gün doğmuş çiçek açmış bana ne Benim acım aşkımdan sana ne İstemiyorum gelme Elini başkası tutmuş bana ne Gözlerine yabancı dalmış bana ne Benim acım aşkımdan sana ne İstemiyorum gelme Unuturum elbet Geri döneceğimi zannet Bende bittin artık sen Hesabını tanrıya ver Bilmiyorum sensiz geçen bu kaçıncı günüm Hep seni sevmiştim ben oysa göremedin Haklı haksız kim artık hiç önemli değil Gece gündüz adını andım duyamadın Gözlerin kör dilin söylemez oldu Bu sevgimi hak etmedin Rafet El Roman feat.

Next

Rafet El Roman Denize Ay Vurmuş Banane MP3 indir müzik yükle Denize Ay Vurmuş Banane dinle

rafet el roman mp3 dinle

Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Asıl adı Rafet Yaşdut kendilerinin ve tartışmasız kaliteli bir sanatçı. Rafet El Roman Seni Seviyorum Sözleri Sen bilemezsin Ne çektiriyor Yokluğun bana sevgilim Bitmez sorular Uzar geceler O düşünceler, üzüntüler Sen gençliğimin büyük parçası Sen gençliğimin anlamı Biz neler neler Yaşadık beraber Kalın bir roman, kitap gibi Sen gittiğin an Çaresiz kalır Aklım karışır, rahat edemem Moralim bozulur Canım sıkılır Sen bilemezsin daha neler Bak ne diyorum Gizlemiyorum Sensiz yaşamak Zor geliyor bana Her an içimdesin Her an kalbimdesin Seni seviyorum, seviyorum Sensiz yaşayamam Sensiz hiç olamam Sensiz yaşamak Zor geliyor bana Her an içimdesin Her an kalbimdesin Seni seviyorum, seviyorum Ve o an gelir de İşte; o an Ben yaşayamam Hangi yönünü çok seviyorum Biliyor musun, sevgilim Biraz içince Başın dönünce Anlatınca bana, o halini Sonra dalınca Derin bakışınca Gözlerindeki o sevinç Bana sarılınca Sonra sorunca Ne kadar seni sevdiğimi Sen gittiğin an Biter cesaretim Uzar hedeflerim, hayallerim Bitmez sorular Dinmez kederim O düşünceler, üzüntüler. Rafet El Roman Unuturum Elbet Sözleri متن و ترجمه آهنگ اونوتوروم البت از رافت ال رومان Denize ay vurmuş bana ne نور ماه روی دریا افتاده به من چه؟ Gün doğmuş, çiçek açmış bana ne خورشید طلوع کرده گل باز شده به من چه؟ Benim acım aşkımdan sana ne درد من از عشقمه به تو چه؟ İstemiyorum gelme نمیخوام نیا Elini başkası tutmuş bana ne دستت رو یکی دیگه گرفته به من چه؟ Gözlerine yabancı dalmış bana ne یکی دیگه به چشمات خیره شده به من چه؟ Benim acım aşkımdan sana ne درد من از عشقمه به تو چه؟ İstemiyorum gelme نمیخوام نیا Unuturum elbet حتما فراموش میکنم Geri döneceğimi zannet برگشتمو تصور کن Bende bittin artık sen تو دیگه در من تموم شدی Hesabını tanrıya ver حسابتو به خدا پس بده Bilmiyorum sensiz geçen bu Kaçıncı günüm نمیدونم این چندمین روزیه که بدون تو میگذرونم Hep seni sevmiştim ben oysa, göremedin من همیشه دوست داشتم ولی تو نتونستی ببینی Haklı haksız kim artık şimdi, önemli değil دیگه مهم نیست کی حق داره کی ناحق Gece gündüz adını andım, duyamadın شب و روز اسمتو صدا زدم ولی نتونستی بشنوی Gözlerin kör, dilin söylemez oldu چشمات کور و زبونتم لال شد Bu sevgimi hak etmedin لیاقت این عشقمو نداشتی نحوه ی گویش متن اصلی با خط فارسی دنیزه آی وورموش بانا نه گون دوغموش چیچک آچمیش بانا نه بنیم آجیم آشکیمدان سانا نه ایستمیوروم گلمه الینی باشکاسی توتموش بانا نه گوزلرینه یابانجی دالمیش بانا نه بنیم آجیم آشکیمدان سانا نه ایستمیوروم گلمه اونوتوروم البت گری دونجییمی زاننت بنده بیتتین آرتیک سن حسابینی تانریا ور بیلمیوروم سنسیز گچن بو کاچینجی گونوم هپ سنی سومیشتیم بن اویسا گورمدین حاکلی حاکسیز کیم آرتیک شیمدی اونملی دییل گجه گوندوز آدینی آندیم دویامادین گوزلرین کور دیلین سویلمز اولدو بو سوگیمی حاک اتمدین. Rafet El Roman Seni Seviyorum Bedava Müzik İndir dur.

Next

Rafet El Roman Unuturum Elbet 2018 single mp3 indir

rafet el roman mp3 dinle

Her çıkardığı albüm istisnasız olarak en çok satanlar listesinde yer aldı. Rafet El Roman Senden Sonra Sözleri Yaram ne kanar ne kabuk bağlar Giden unutur kalan hep yanar Kaçsam kaçamam her yerde kokun var Sensiz uyandığım kaçıncı günüm Aynada gördüğüm yorgun yüzüm Bana hiç tanıdık gelmiyor inan Ne kadar oldu gideli bilmiyorum geçen zamanı Zamandan saymadım zaten sensiz geçen her anımı Hevesim kırık yüreğim buruk ne olacaktık bak ne olduk Canım istemiyor zoruma gidiyor Böyle yaşamak bana ağır geliyor Senden sonra arasam da öncesini Alıştım acı çekerek almaya nefesimi Yaram ne kanar ne kabuk bağlar Giden unutur kalan hep yanar Kaçsam kaçamam her yerde kokun var Sensiz uyandığım kaçıncı günüm Aynada gördüğüm yorgun yüzüm Bana hiç tanıdık gelmiyor inan Yaram ne kanar ne kabuk bağlar Giden unutur kalan hep yanar Kaçsam kaçamam her yerde kokun var Sensiz uyandığım kaçıncı günüm Aynada gördüğüm yorgun yüzüm Bana hiç tanıdık gelmiyor inan Ne kadar oldu gideli bilmiyorum geçen zamanı Zamandan saymadım zaten sensiz geçen her anımı Hevesim kırık yüreğim buruk ne olacaktık bak ne olduk Canım istemiyor zoruma gidiyor Böyle yaşamak bana acı veriyor Senden sonra arasam da öncesini Alıştım acı çekerek almaya nefesimi Yaram ne kanar ne kabuk bağlar Giden unutur kalan hep yanar Kaçsam kaçamam her yerde kokun var Sensiz uyandığım kaçıncı günüm Aynada gördüğüm yorgun yüzüm Bana hiç tanıdık gelmiyor inan Yaram ne kanar ne kabuk bağlar Giden unutur kalan hep yanar Kaçsam kaçamam her yerde kokun var Sensiz uyandığım kaçıncı günüm Aynada gördüğüm yorgun yüzüm Bana hiç tanıdık gelmiyor inan. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler. Rafet El Roman — Unuturum Elbet. Ülkemizin en büyük müzik arşivinde sanatçıları kategorilendirilmiş şekilde albümlerini ve sanatçıların seslendirmiş oldukları tüm şarkıları bulabileceksiniz.

Next

rafet el roman sarkilari dinle indir

rafet el roman mp3 dinle

Seni Seviyorum Ücretsiz Şarkı İndir. Sadece müzik indirmek değil bunun yanında kendinize ait müzik listesini oluşturarak mp3 dinlemenin tadına varabilirsiniz. . . . . .


Next

Rafet El Roman Mp3 İndir, Şarkıları Dinle, Tüm Müzikleri

rafet el roman mp3 dinle

. . . . . .


Next

Rafet El Roman Denize Ay Vurmuş Banane MP3 indir müzik yükle Denize Ay Vurmuş Banane dinle

rafet el roman mp3 dinle

. . . . .

Next